Global MIL Week

У світі інформації, в морі слів і даних медіаграмотність та інформаційна грамотність – це ключові поняття , які вказують на здатність особи розуміти, оцінювати та ефективно використовувати інформацію та медіа з точки зору їх правдивості, надійності, цінності та впливу. Медіаграмотність включає в себе навички розуміння, критичного мислення, творчого підходу та обізнаності в медійних засобах та платформах. Вона орієнтована на те, як особа сприймає та взаємодіє зі знаннями, які вона зустрічає в медіа. Інформаційна грамотність охоплює більш загальні навички, пов’язані зі здатністю знаходитися, оцінювати та використовувати інформацію з різних джерел, включаючи цифрові джерела, Інтернет, бібліотеки тощо.

23–30 жовтня 2023 року відзначається Всесвітній тиждень медіа та інформаційної грамотності (Global MIL Week), що започаткований у 2012 році. Захід проводиться щороку Організацією Об’єднаних Націй із питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО) спільно з Альянсом із питань медіа та інформаційної грамотності, Мережею університетів із медіа та інформаційної грамотності ЮНЕСКО й міжкультурного діалогу (UNESCO-UNAOC, MILID), іншими партнерами.

Учні, вчителі, батьки Миколаївської гімназії № 57 долучилися до відзначення цього тижня через години спілкування, завдання з навчальних предметів з медіа- та інформаційної грамотності, перегляд відеоматеріалів з медіа- та інформаційної безпеки учнів з батьками.

Отож, навчаймося, розвиваймо власну інформаційну та медіаграмотність, щоб відчувати себе в інформаційному просторі впевнено. Лише тоді ми зможемо прийняти правильні рішення і бути грамотними у цифровому світі.


Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар

Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930