ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології
Миколаївська гімназія № 57 імені Тараса Григоровича Шевченка щиро вітає гімназистів – переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології:Матвійчука Ярослава, учня 9-в класу, та Зацарну Вікторію, ученицю 8-Д класу. Ваші досягнення – неймовірні й заслуговують на визнання. Хочемо побажати вам ще більше успіхів і досягнень у майбутньому, натхнення на нові відкриття в галузі біології!. Перемагайте! Підкорюйте нові вершини! Пишаємося … Продовжити читання “ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології”





























