Home » Про нас » Вітаємо найкращих » У номінації “Директор-інноватор” переміг Андрій Малахов, директор Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 57 імені Т. Г. Шевченка!

У номінації “Директор-інноватор” переміг Андрій Малахов, директор Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 57 імені Т. Г. Шевченка!

У номінації “Директор-інноватор” переміг Андрій Малахов, директор Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 57 імені Т. Г. Шевченка! 17 грудня 2021 року в приміщенні Державної служби якості освіти відбулося нагородження переможців конкурсу ⚡«Директор 2021: найкраща практика». Цього року освітня компанія HUMAN в рамках конкурсу створила нову номінацію “Директор-інноватор”, переможець якої отримав ноутбук та сертифікат на використання системи HUMAN. «Для мене будь-яка перемога – це відчуття власної гідності, значущості, можливостей, коли ти досяг перемоги над своєю недосконалістю, це утвердження своєї впевненості у справі, яку ти робиш. Перемога у конкурсі – це поштовх до нового етапу, адже конкурс – це рух і розвиток, це спроба довести собі самому, що ти чогось вартий» — прокоментував свою перемогу Андрій Малахов.☝Невдовзі буде опубліковане розширене інтерв’ю з Андрієм Малаховим, а також з його педагогічною командою, у якому директор-інноватор розкаже детальніше про свою конкурсну роботу. Вітаємо переможців та лауреатів конкурсу “Директор 2021: краща практика”!

17 грудня 2021 року в приміщенні Державної служби якості освіти відбулося нагородження переможців конкурсу ⚡«Директор 2021: найкраща практика».

Цього року освітня компанія HUMAN в рамках конкурсу створила нову номінацію “Директор-інноватор”, переможець якої отримав ноутбук та сертифікат на використання системи HUMAN.

«Для мене будь-яка перемога – це відчуття власної гідності, значущості, можливостей, коли ти досяг перемоги над своєю недосконалістю, це утвердження своєї впевненості у справі, яку ти робиш. Перемога у конкурсі – це поштовх до нового етапу, адже конкурс – це рух і розвиток, це спроба довести собі самому, що ти чогось вартий» — прокоментував свою перемогу Андрій Малахов.

Невдовзі буде опубліковане розширене інтерв’ю з Андрієм Малаховим, а також з його педагогічною командою, у якому директор-інноватор розкаже детальніше про свою конкурсну роботу. Вітаємо переможців та лауреатів конкурсу “Директор 2021: краща практика”!


Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар

Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31