Home » НУШ » Список учнів 1-х класів 2019-2020 (Станом на 31.05.2019 року)

Список учнів 1-х класів 2019-2020 (Станом на 31.05.2019 року)

  1. Андрієнко Ілля Єгорович
  2. Асановічус Володимир Андрійович
  3. Базалій Валерія Олександрівна
  4. Бесчасна Софія Юріївна
  5. Біла Поліна Станіславівна
  6. Богушевський Данило Максимович
  7. Боровін Андрій Віталійович
  8. Васюта Кирило Олександрович
  9. Верницька Ірина Костянтинівна
  10. Гайченко Софія Віталіївна
  11. Глінська Вероніка Максимівна
  12. Гончар Віра Петрівна
  13. Гресь Тарас Володимирович
  14. Діброва Аміна Віталіївна
  15. Дмитренко Дмитро Олексійович
  16. Добрянський Данііл Юрійович
  17. Довгопол Софія Павлівна
  18. Дудкін Єгор Антонович
  19. Дудкіна Антоніка Антонівна
  20. Жарковська Анастасія Сергіївна
  21. Заіка Ярослав Олександрович
  22. Закорчевний Ярослав Олександрович
  23. Зейналов Угур Наміг огли
  24. Зражевська Анастасія Артурівна
  25. Камінскас Максимус Артуро
  26. Кирилюк Кіра Юріївна
  27. Кім Дмитро Сергійович
  28. Кожемякін Володимир Олегович
  29. Козаченко Єгор Юрійович
  30. Колесник Поліна Владиславівна
  31. Колесова Сергій Анатолійович
  32. Кондратюк Марія Олексіївна
  33. Корнєва Олександра Дмитрівна
  34. Корсунська Вероніка Геннадіївна
  35. Кочубій Михайло Дмитрович
  36. Кривогубенко Марія Павлівна
  37. Кудін Богдан Вадимович
  38. Кузьменко Софія Олександрівна
  39. Лаштабенко Кирило Сергійович
  40. Левченко Аріна Сергіївна
  41. Маключенко Еліна Едуардівна
  42. Маланчук Людмила Валеріївна
  43. Мастицький Андрій Олександрович
  44. Матвейчев Олександр Олександрович
  45. Матвєєва Валерія Андріївна
  46. Мокряк Тимур Максимович
  47. Мордашова Кіра Юріївна
  48. Морозенко Аліна Сергіївна
  49. Наливайко Дар’я Ігорівна
  50. Одарченко Поліна Костянтинівна
  51. Пасюк Максим Сергійович
  52. Петровська Варвара Денисівна
  53. Пронькін Матвій Андрійович
  54. Радушинська Софія Дмитрівна
  55. Ратушний Давид Олександрович
  56. Рибалко Богдан Романович
  57. Риженко Дмитро Андрійович
  58. Рихель Артем Сергійович
  59. Романюк Ілля Володимирович
  60. Рудий Артем Миколайович
  61. Сабатовський Микола Єгорович
  62. Самборська Діана Русланівна
  63. Самсонов Артем Андрійович
  64. Сенкевич Володимир Дмитрович
  65. Сидоренко Сергій Олександрович
  66. Силенко Павло Андрійович
  67. Слободянюк Софія Ігорівна
  68. Солонько Анна Олександрівна
  69. Супрунова Ангеліна Євгенівна
  70. Урсан Кирило Юрійович
  71. Хлівна Соломія Миколаївна
  72. Храмова Мілана Олександрівна
  73. Чижик Денис Леонідович
  74. Чикайла Поліна Дмитрівна
  75. Чмеленко Вероніка Олександрівна
  76. Чумаченко Микола Михайлович
  77. Шавченко Мілана Олександрівна
  78. Швець Валерій Євгенійович
  79. Шемякіна Ольга Володимирівна
  80. Шепеленко Тетяна Вікторівна
  81. Шовкопляс Євангеліна Вадимівна
  82. Штока Аліна Олександрівна

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930