Home » Освітній процес » Дистанційне навчання » НАБІР до 1-9 класів з ДИСТАНЦІЙНОЮ формою навчання

НАБІР до 1-9 класів з ДИСТАНЦІЙНОЮ формою навчання

Подати заявку на зарахування до класу з очною або дистанційною формою навчання можна в електронному варіанті, заповни вши форму

Миколаївська гімназія №57 імені Т.Г.Шевченка здійснює набір в 2023/2024 навчальному році до класів з дистанційною та очними формами навчання.

Дистанційне навчання в МГ №57 імені Т.Г.Шевченка – освітня система на основі комп’ютерних телекомунікацій з використанням сучасних педагогічних та інформаційних технологій. Організація дистанційного навчання здійснюється на основі «Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти» (наказ МОН від 8 вересня 2020 року №1115, набуло чинності 16.10.2020).

Організація освітнього процесу забезпечує регулярну та змістовну взаємодію суб’єктів дистанційного навчання, з використанням форм індивідуальної та колективної навчально-пізнавальної діяльності учнів, а також здійснення ними самоконтролю під час навчання. Дистанційне навчання здійснюється  в асинхронному  та синхронному режимах (не менше 30%).

Для учнів, це: Навчання у зручному темпі у  зручний час, як самостійного так й онлайн, що значно підвищує рівень засвоєння навчального матеріалу та привчає учнів до самодисципліни: самостійність, мотивація, відповідальність, цифрова компетентність, критичне мислення. Ця система освіти навчає мислити та аналізувати і, як наслідок, успішно готує учнів до реального життя та усвідомленого вибору професії.

Для батьків, це: Збільшення контролю навчання дітей. Забезпечення доступності навчальних ресурсів. Розвиток цифрової компетентності

Для організації дистанційного визначена єдина платформа Google Workspace for Education, яка дозволяє

  • Повністю дозволяє організувати взаємодію між усіма учасниками освітнього процесу (учні, вчителі, батьки,  адміністрація);
  • дозволяє підключати дітей будь-якого віку, є захищеною; встановлюються різні рівні доступу  до документів та сервісів для різних категорій учасників освітнього процесу. При здійсненні відповідних налаштувань адміністратора платформи Google Workspace підключення до GoogleClass   та GoogleMeet можливо виключно для учасників певної групи (класу), які мають виключно корпоративний акаунт;
  • Автоматично організовувати та записувати відео конференції через гугл-класи  без додаткових посилань та сервісів для учнів з обмеженням  участі у конференції тільки для учасників певної групи (класу). Має вбудований сервіс для організації необмежених в часі відеоконференцій з можливістю здійснення запису GoogleMeet.
  • GoogleClass як основа організації навчальної взаємодії між вчителем та учнем дозволяє приєднувати до навчальних завдань різноманітний контент (власноруч створений учителем та розміщений на його пристроях і різноманітні Інтернет-ресурси). GoogleClass пов’язаний з усіма додатками Google, що дає змогу організувати спільну роботи учасників освітнього процесу над одним проектом шляхом налагодження спільного доступу до документів, здійснити контроль та перевірку знань за допомогою Google-форм, прикріпити результати діяльності учнів. Учитель має змогу спілкуватися як із усім класом, використовуючи стрічку повідомлень, так і з окремим учнем через приватні повідомлення. Результати освітньої діяльності доступні виключно вчителю, учню та його батьками. Перевіряючи роботу учнів, учитель має змогу залишити свої коментарі, вказати на недоліки, а учень – відредагувати роботу. Це дозволяє координувати освітню траєкторію кожного окремого учня, створювати позитивне ставлення до освітнього процесу, формувати ситуацію успіху. Крім того, завдання з усіх навчальних предметів розташовуються в єдиному місці, що значно полегшує процес отримання та виконання завдань, надає зручні можливості прослідковувати власну освітню траєкторію в одному місці.

Освітній процес здійснюється відповідно до розкладу занять в синхронному чи асинхронному режимі. Відповідно до розкладу учень має відкрити відповідний GoogleClass та або приєднатися до відеозустрічі, або опрацювати матеріал уроку, виставлений вчителем в GoogleClass.  Кількість безперервної роботи перед екраном контролюється вчителем відповідно до встановлених норм Санітарного регламенту. Під час синхронних уроків проводяться вправи на зняття втоми для очей, руханки. Рекомендовані рухові вправи та вправи для очей розміщені у відповідних GoogleClass.

Для учнів, які не можуть взяти участь у синхронному режимі взаємодії з поважних причин (стан здоров’я, відсутність доступу (обмежений доступ) до мережі Інтернет є можливість перегляду відеозаписів уроків.

Зворотній зв’язок між вчителем та учнями (батьками) здійснюється через приватні коментарі в GoogleClass. Там же учень і батьки мають змогу відстежити результати опрацювання навчальних завдань.

Окрім цього, часники освітнього процесу школи  підключені та більше 10 років використовують електронний журнал та щоденник.

Дистанційне навчання  в МГ №57 передбачає активну взаємодію між усіма учасниками освітнього процесу. Заклад освіти систематично надає індивідуальну допомогу щодо підключення та організації роботи на платформі учням та батькам.

Подати заявку на зарахування до класу з очною або дистанційною формою навчання можна в електронному варіанті, заповнивши форму


Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар

Вересень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930