Home » Освітнє середовище » Культурне середмістя » Загальношкільні заходи » Миколаївський фестиваль-конкурс “Намивські роси”

Миколаївський фестиваль-конкурс “Намивські роси”

Народ і його мудрість невмирущі

    Не знищить їх неугомонний час

   Як життєдайний еліксир цілющий

   «Намивські роси» омивають нас.

Саме такими словами розпочався перший Миколаївський міський фестиваль-конкурс  української культури та фольклору «Намивські роси». Фестиваль присвячений Дню Юрія-хлібороба, який ми святкуємо 6 травня . У звичаях нашого народу це був один з важливих етапів підготовки господарства до нового урожаю. До участі у концертній частині фестивалю – конкурсу були запрошені учасники, що презентували традиційний та сучасний український фольклорний матеріал: народний танець, народну пісню, народний гумор. На святі були присутні почесні гості: Борис Юрійович Козир, народний депутат України; Ганна Володимирівна Личко, начальник управління освіти Миколаївської міської ради;  Віктор Миронович Дмитрук, голова адміністрації Заводського району. Відкрили фестиваль ліричним танком, обрядом збирання роси, оголошенням про відкриття ярмарки.

У виставці-ярмарку були задіяні народні умільці за напрямками:  коровайне диво (конкурс короваїв); народне та сучасне українське декоративно-ужиткове мистецтво. Присутні мали змогу взяти участь в майстер-класах, змаганнях на силу і  витривалість, подивитися показові виступи, спробувати різноманітних смаколиків.

Конкурс короваїв “Коровайне диво”

Конкурсна програма

Швидкісне поїдання вареників

Виступ Миколаївської обласної дитячо-козацької школи «Спас»

Конкурс вареників і млинців

Майстер-класи

Народне та сучасне українське декоративно-ужиткове мистецтво

Концертна програма

НАГОРОДЖЕННЯ

Фінал

Слова вдячності батькам від директора школи

Висловлюю вдячність і кажу величезне людське «Спасибі» батькам школи за участь в організації Першого міського фестивалю-конкурсу “Намивські роси”. Успіх людини, безумовно, заслуга його найближчих людей з непомітними, на перший погляд, щоденними зусиллями, працею, терпінням і відповідальністю. Щиро вдячний за творчий підхід та активну життєву позицію. Адміністрація школи цінує Ваше батьківське піклування, підтримку та небайдуже ставлення до нагальних потреб школи.Висловлюю надію на те, що Ваша творча діяльність та благо нашої школи буде продовжуватися і надалі.Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар

Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031