Home » Партнерство в дії » Євроінтеграція » Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №57 імені Тараса Григоровича Шевченка презентувала досвід на міжнародній науковій конференції у Стокгольмі (Швеція)

Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №57 імені Тараса Григоровича Шевченка презентувала досвід на міжнародній науковій конференції у Стокгольмі (Швеція)

Досвід Миколаївської ЗОШ № 57 імені Т.Г.Шевченка щодо організації віртуальних лабораторних робіт з фізики на базі сайту інтерактивних симуляцій «PHET COLORADO» презентовано під час VІ Міжнародної дистанційної міждисциплінарної наукової конференції «Trends and directions of development of scientific approaches and prospects of integration of Internet technologies into society». У міжнародному науковому заході брали участь представники України, Бразилії, Білорусі, Казахстану, Узбекистану, Швеції.Розповідає учасник конференції, вчитель фізики Оксана Запорожець:Захід проходив 23 лютого у Стокгольмі (Stockholm, Sweden). Свою роботу «THE ORGANIZATION OF VIRTUAL LABORATORIES PHYSICS WORKS FOR STUDENTS OF 7-9 GRADES ON THE BASIS SITE OF INTERACTIVE SIMULATIONS «PHET COLORADO» наш заклад представив у секції «PEDAGOGICAL SCIENCES». Актуальність даного дослідження зумовлена відсутністю в існуючих системах дистанційного навчання підтримки створення та використання віртуальних лабораторних робіт з дисциплін природничо-наукового профілю. Предметом дослідження стало створення і використання віртуальних лабораторних робіт в системі дистанційного навчання. Мета дослідження – розробка моделі системи та опис технології розробки програмного забезпечення віртуальної лабораторії з фізики для системи дистанційного навчання на базі сайту інтерактивних симуляцій «PHET COLORADO». Розроблений лабораторний практикум з фізики для учнів 7-9 класів може використовуватися як у навчальних закладах, так і в навчальних центрах різних організацій. Такі лабораторні роботи значно підвищують ефективність навчального процесу і надають широкі можливості для формування та вдосконалення професійних навичок та інтуїції, а також розвивають творчі здібності учні. Тези наукового дослідження, проведеного на базі школи, опубліковано у збірнику виступів VI Міжнародної дистанційної міждисциплінарної наукової конференції.

11Поделились: 1НравитсяКомментироватьПоделиться


Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930