Home » Про нас » Вітаємо найкращих » Миколаївська «Аграрка»-свідомий вибір випускників

Миколаївська «Аграрка»-свідомий вибір випускників

Декілька років поспіль випускники Миколаївської ЗОШ № 57 імені Т.Г.Шевченка свідомо обирають Миколаївську «Аграрку» для здобуття вищої освіти, пов’язаної з агропромисловим виробництвом.

Цьогоріч взагалі побито всі рекорди! – розповідає директор школи Андрій Малахов. – Майже третина випускників 11 класу, а це 13 юнаків та дівчат, стали студентами Миколаївського національного аграрного університету. Підкреслюю, це кращі з кращих наших учнів. На рахунку кожного чимало грамот за перемоги в учнівських олімпіадах і конкурсах. Є серед них і ті, які принесли славу школі на всеукраїнському рівні, і отримали запрошення від столичних вишів, наприклад, Наталя Мариновська.

Цьому сприяло навчання в профільному біолого-хімічному класі. Пишаємося тим, що обраний учнями біолого-хімічний профіль допоміг визначитися з життєвим шляхом. Також маємо випускника, майбутнього хіміка, який став студентом Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського.

Педколектив вважає, що свою роль у цьому виборі зіграла тісна співпраця з нашими шефами. Дякуємо спонсору школи – генеральному директору СП “НІБУЛОН”, Герою України Олексію Опанасовичу Вадатурському, адже він своєю працею надихає учнів, заохочує молодь до підняття аграрної сфери. Його успіх і досягнення мотивують молодь. Ця шефська дружба ламає стереотипи щодо несвідомих мрій учнів міських шкіл про долю аграрія, та додає гордості».

Випускники-шевченківці обрали різні професії, які в умовах реформи децентралізації так потрібні в об’єднаних територіальних громадах: менеджмент, харчові технології, публічне управління та адміністрування, готельно-ресторанна справа, професійна освіта.

Ось як пояснюють свій вибір на користь аграрного вишу випускники-шевченківці:

Вікторія ОСІЙЧУК: «Я тому обрала МНАУ, що він сучасний, славиться висококваліфікованими викладачами. Готельно-ресторанна справа абсолютно нова галузь, яку ще повністю не підкорили. Хочу спробувати щось невідоме, щоб зробити і свій внесок. Готелі та ресторани потрібні не лише у місті, а й на селі, щоб на Миколаївщині процвітав туризм. Наша область – багатюща туристична Мекка Півдня України, і рахуватись з цим допоможуть молоді кадри».

Дар’я САЛИГА: «Під час навчання у школі ми бачили багато прикладів, як стають особистостями. Моя мрія збулась, і я щаслива, що вступила до аграрного вишу. Про цей університет чула багато позитивних відгуків від друзів, знайомих. Обрала публічне управління та адміністрування, тому що цей диплом, на мою думку, дозволить мені самій створити своє майбутнє – перспективним».

Іван ПАВЛІЙЧУК: «Обираючи місце навчання я спирався на три критерії. Першим була якісна освіта, другим критерієм – хімічно-біологічний профіль, до якого у мене лежить душа, і який зміг би надати мені майбутній університет, і останнім критерієм стало розташування університету саме у Миколаєві. А обираючи факультет, я спирався на обрані раніше предмети ЗНО. І насамкінець, на рішення стати харчовим технологом подіяла й логіка, що люди завжди хотітимуть їсти , а відтак, я буду потрібен завжди – і на селі, і у місті».

Анжеліка КАЗАРІНА: «Я навчаюсь на факультеті менеджменту. Обрала цей факультет аграрного університету, тому що планую стати менеджером або керівником компанії. Я щаслива, що є студенткою найкращого університету України!»

Наталя МАРИНОВСЬКА: «Спеціальність «Харчові технології» досить молода. Вона зацікавила мене тим, що у подальшому я зможу розбиратися у виробах різних виробництв харчування. Я не шкодую, що проігнорувала можливість навчатись у Києві, в Одесі. З перших днів навчання ми побачили, наскільки цікаве і різноманітне студентське життя. Вже маю нових друзів, які приїхали у Миколаїв після закінчення сільських шкіл. Нам разом цікаво, і це круто!».

Ректор Миколаївського національного аграрного університе В’ячеслав ШЕБАНІН, доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, академік НААН України, академік АН ВШУ надіслав на адресу школи Подяку за плідну співпрацю в довузівській та профорієнтаційній роботі. Також наголосив, що учні-шевченківці зробили достойний вибір:

«Аграрний університет – це потужна матеріально-технічна база, центр інноваційного проектування, джерело кадрового потенціалу як для Південного регіону, так і для всієї України, має тісні зв’язки з виробництвом та плідно співпрацює з багатьма зарубіжними партнерами. А найголовніше, університет – це єдина родина студентів і науково-педагогічних працівників, яких об’єднує спільна мета, ідеї, прагнення».

Успішного навчання, випускники Миколаївської ЗОШ № 57 імені Т.Г.Шевченка! Успішного навчання, першокурсники Миколаївського національного аграрного університету! Нехай доля буде щирою до вас, нехай здійсняться усі найамбітніші, найкарколомніші ваші задуми і мрії!!!


Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар

Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930