Home » Новини » Масштабні спортивні змагання «Нумо, хлопці!»

Масштабні спортивні змагання «Нумо, хлопці!»

Масштабні спортивні змагання «Нумо, хлопці!» сьогодні відбулись у Миколаївській ЗОШ № 57 імені Т.Г.Шевченка. У них брали участь 9 спортивних команд учнів 8-11 класу – по 6 учасників в команді з кожної учнівської паралелі. За перебігом турніру вболівала вся школа.

Директор школи Андрій Малахов зазначив, що такий шкільний захід помітно згуртовує старшокласників:

«У спортивному залі, під пильними поглядами уболівальників, наші хлопці доводять, що вони майбутні захисники Вітчизни, сила яких у витривалості, спритності та кмітливості. Спортивні змагання тривають більше двадцяти років. Їх мета – впровадження фізичної культури та спорту у повсякденний побут учнів, заради зміцнення їх здоров`я та підготовки до життя і трудової діяльності. Змагання «Нумо, хлопці!» активізують фізкультурно-масову роботу. Вони є цікавим видом організованого дозвілля юнаків, дозволяють виявити кращих учнів для формування збірної команди школи».

Дуже урочисто і красиво проходила церемонія відкриття та нагородження переможців, шикування для рапорту головного судді Обухова М.М. перед адміністрацією школи. А далі – вир жаги до перемоги, запал суперництва.

Заступник директора з виховної роботи Валерій Федорович Гончаренко, на якого було покладено керівництво організацією і ходом змагань, представив членів журі – педагогів та учнівське самоврядування – членів учнівського парламенту, які вели підрахунок балів. Додавало солідності змаганням те, що це виключно юнацькі змагання, а дівчатка і учні середніх класів могли в них брати участь лише у ролі уболівальників.

Організм підлітків постійно потребує фізичної активності. І з цим перш за все рахуються педагоги-шевченківці. У школі сильна кафедра фізичної культури у складі чотирьох вчителів фізичної культури. Зокрема, Олександр Миколайович Самар, Василь Олександрович Мацюта, Марина Володимирівна Блакитна, Микола Мойсейович Обухов.

Головний суддя змагань М.М.Обухов розповів:

«Рівень наших змагань «Нумо, хлопці!» досить високий. Кожна команда брала участь у п’яти видах спортивної діяльності. Стрільба з пневматичної гвинтівки – вразити мішені, положення стрілка – стоячи з руки; спорядження магазину; підтягування на кількість; перетягування канату піднімання гирі на кількість разів – 10 клас – 16 кг (для кожного класу свої параметри). При одинаковій кількості очок переможець визначається за результатами стрільби. Я задоволений результати змагань. Вони показали хорошу фізичну підготовку наших юнаків».

Слушно зазначити, що у навчальному закладі працюють не лише гуртки з волейболу, футболу, баскетболу, тенісу, але й гурток «Військова справа». Його керівник – вчитель предмету «Захист Вітчизни» Микола Обухов – підполковник у відставці, спеціаліст вищої категорії, старший учитель виховав цілу плеяду молодих громадян-патріотів, які пов`язали своє життя з військовою службою, закінчили військові виші.

То ж у тому, що змагання «Нумо, хлопці!» настільки популярні у школі № 57, – є і заслуга вчителя предмету «Захист Вітчизни». Вочевидь результати роботи його гуртка «Військова справа». З іншого – юнаки беруть приклад з колишнього кадрового офіцера, який постійно наголошує, що здоров`я, сила, вправність і мужність – головні якості справжніх чоловіків. Щорічно школа організовує поїздки старшокласників у 79-у бригаду – до своїх шефів.

Тут їм демонструють техніку, озброєння, побут військових – казарми, матеріально-технічну базу. Закономірно, що багато років з усіх військово-патріотичних змагань команда ЗОШ № 57 імені Т.Г.Шевченка привозить грамоти і Кубки.

Завершились змагання «Нумо, хлопці!» зворушливими привітаннями на адресу команд переможців та врученням їм Грамот.


Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар

Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930