Home » Новини » ДВОЄБОРЦІ, З ПЕРЕМОГОЮ!

ДВОЄБОРЦІ, З ПЕРЕМОГОЮ!

Друге місце з військово-прикладного двоєборства серед закладів загальної середньої освіти м. Миколаєва виборола команда учнів Миколаївської ЗОШ № 57 імені Т.Г.Шевченка. 
Кожного учасника команди, а також вчителя предмету «Захист Вітчизни» Миколу Мойсейовича Обухова, який готував юних спортсменів до поєдинків, управління у справах фізичної культури і спорту Миколаївської міської ради нагородило Грамотами. 
Щороку вже традиційно у цих напружених міських змаганнях одне із перших місць – за нашими хлопцями-шевченківцями. Влучність, спритність – необхідні риси, які не даються абияк, їх потрібно наполегливо напрацьовувати постійними тренуваннями, жагою до перемоги. 
Цей результат свідчить про належний рівень фізичної культури і спорту у школі, сумлінність і відповідальність педагогів-наставників, які у позаурочний час ведуть роботу в гуртках і секціях. 
Окрема подяка Миколі Мойсейовичу Обухову, підполковнику запасу Збройних Сил. Після завершення служби вже 26 років поспіль він працює у школі вчителем предмету «Захист Вітчизни». Своїм авторитетним педагогом захоплюються старшокласники, яких він залучає до гурткової роботи у позаурочний час. Виховав цілу плеяду патріотів-захисників Вітчизни. Військовий обов’язок став їх професією та їх долею. Ще більш приємно, що випускники підтримують зв’язок з улюбленим педагогом та рідною школою, куди приходять на зустрічі з нинішніми школярами.


Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031