Master class

Перший весняний день порадував майстер-класом з англійської мови «Використання ресурсів Smart Board для створення навчального контенту на основі програмного забезпечення Smart Notebook на уроках англійської мови» для слухачів МОІППО, який був проведений учителем-методистом ЗОШ № 57 імені Т.Г. Шевченка Новіковою Катериною Сергіївною.
Під час зустрічі відбулася презентація роботи вчителя з інтерактивною дошкою Smart Board, було розглянуто наступні питання:
🤔поняття про мультимедійні технології;
🤔 інтерактивна дошка SMART BOARD;
🤔комплектація та принцип роботи інтерактивної дошки SMART BOARD та програмного забезпечення SMART NOTEBOOK;
🤔 методика роботи зі створення навчального контенту з використанням SMART BOARD;
🤔технології використання інтерактивної дошки SMART BOARD на уроках іноземної мови в середній школі задля підвищення мотивації та якості навчальної діяльності.
Катерина Сергіївна ознайомила слухачів із серією занять з англійської мови для учнів з використанням ресурсів комплексу Smart Board та програмного забезпечення Smart Notebook, також познайомила присутніх з експериментом, що проводився впродовж останніх чотирьох років (2014-2015 н.р. – 2017-218 н.р.), результати якого засвідчили ефективність використання інтерактивної дошки для підвищення мотивації учнів та збільшення коефіцієнту якості навчання на уроках англійської мови. Слухачі курсів дізналися про те, як працює дошка, які матеріали на ній можна використовувати, як готуватися до уроків з використанням Smart Board, які ресурси брати із Всемережжя для роботи з дошкою, та наскільки продуктивні, цікаві та змістовні уроки з інтерактивною дошкою. У творчій атмосфері швидко промайнула зустріч, яка залишила на згадку не лише позитивні емоції, а й ґрунтовні знання.


Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар

Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930