Головна » Новини » Чемпіонат України з кікбоксингу

Чемпіонат України з кікбоксингу

У вересні 2024 року на Чемпіонаті України з кікбоксингу WAKO серед ДЮСШ та спортивних клубів, що відбувся в Тернополі, Лапуренко Анна, учениця 7-А класу, здобула 3 медалі (1,2,3 місце). Вітаємо Анну! Бажаємо щонайшвидше порадувати нас новими перемогами! Молодчина!


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар

Червень 2026
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930