Головна » Новини » Турнір з футболу від Міжнародної Антинаркотичної Асоціації

Турнір з футболу від Міжнародної Антинаркотичної Асоціації

Команда Миколаївської гімназії №57 ім. Т.Г.Шевченка із задоволенням відгукнулась на пропозицію від Міжнародної Антинаркотичної Асоціації взяти участь у футбольному турнірі. Турнір був насичений яскравими моментами та захопливими поєдинками. Учні продемонстрували високий рівень гри та отримали незабутні враження. Серед 5 команд наша посіла 3 місце. Усі учасники були нагороджені кубками, медалями, дипломами, грамотами та призами. Дуже важливо проводити такі змагання, адже під час матчів діти отримують позитивні емоції, не зважаючи на те, хто переміг. Вони забувають про усі негаразди та сконцентровані на грі. Ми бажаємо, щоб кожна дитина, яка бере участь у будь-яких змаганнях, зберегла відчуття перемоги та мала бажання перемагати ще не раз. Міжнародна Антинаркотична Асоціація (МАА)м. Миколаїв #СтопНаркотик# UPSHIFT Україна


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар

Червень 2026
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930