Home » Освітнє середовище » Інклюзія » Реалізація міжнародного інклюзивного проєкту “Шкільний освітній простір як модель толерантного та розвиненого суспільства”

Реалізація міжнародного інклюзивного проєкту “Шкільний освітній простір як модель толерантного та розвиненого суспільства”

20 вересня 2021 року у рамках реалізації міжнародного інклюзивного проєкту “Шкільний освітній простір як модель толерантного та розвиненого суспільства” за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні відбувся тренінг у форматі вебінару за темою: «Організація інклюзивного навчання на рівні ЗЗСО: нормативно-правовий аспект». Захід проходив за програмою:

1.Порядок створення інклюзивного класу.

2.Порядок створення та організації роботи команди психолого-педагогічного супроводу.

3. Кадрове забезпечення для надання додаткових корекційно-розвиткових послуг.

4.Аспекти діяльності ассистента дитини/вчителя.

5.Індивідуалізація процесу навчання осіб з особливими освітніми потребами в умовах інклюзії.

До вебінару долучилися представники адміністрацій закладів загальної середньої освіти та інклюзивно-ресурсних центрів не тільки м. Миколаєва та Миколаївщини – Коблеве, Новий Буг, Козирка, а й з багатьох населених пунктів України – Полтава, Одеса, Міжгір`я, Олевськ, Київ, Чернівці, Ромни Учасники заходу вели фахову дискусію, жваво обговорювали положення нормативно-правової бази стосовно інклюзії та її реалії сьогодення.

Спікеркою виступила ІРИНА КАЛІНІЧЕНКО (м. ПОЛТАВА) – кандидат педагогічних наук, завідувачка кафедри педагогічної майстерності та інклюзивної освіти Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського, національний тренер з інклюзивної освіти.

Реалізатор проєкту – ГО “Діалог” (м. Миколаїв) та МЗОШ№57 імені Т.Г.Шевченка.


Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031