Home » Партнерство в дії » Партнерство з ВНЗ » ПАРТНЕРСТВО ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО УЧНІВ

ПАРТНЕРСТВО ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО УЧНІВ

Відтепер Миколаївська ЗОШ № 57 імені Т.Г.Шевченка буде дієво підтримувати випускників, які мріють вступити до Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова.

Ректор Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова і директор Миколаївської ЗОШ № 57 імені Т.Г.Шевченка підписали Договір про спільну діяльність.

У документі йдеться: «Договір про спільну діяльність укладено з метою задоволення попиту громадян, держави та суспільства у здійсненні поглибленої ранньої професійної орієнтації і вибору майбутньої професії учнями 8-11 класів відповідно до їх інтересів і здібностей та якісної підготовки до вступу до Національного університету кораблебудування».

У коментарі до події Андрій Малахов – директор Миколаївської ЗОШ № 57 імені Т.Г.Шевченка зазначив: «Наш загальноосвітній навчальний заклад з року в рік демонструє досить високий рівень успішності під час ЗНО. Ми робимо все, що від нас залежить, щоб наші учні в подальшому знайшли себе, повірили у свій талант, у свою неординарність. Діти розкриваються! Їх можливості – викликають захват. Пишаємось своїми учнями: вони здібні, талановиті, показують неабиякі результати! Випускники Миколаївської школи № 57 імені Т.Г.Шевченка працюють у сфері журналістики, у правоохоронних органах, галузі міжнародних відносин, в освіті, медицині, просувають науку, виробничу сферу, – але найбільш важливо те, що ці звичайні хлопці та дівчата входять у дорослий світ самодостатніми людьми, які вірять у власні сили, у кращий завтрашній день».

Є.І.Трушляков – ректор Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова сподівається, що проведення ранньої професійної орієнтації та вибір майбутньої професії учнями школи буде сприяти відбору найбільш талановитої й обдарованої учнівської молоді. Договір про спільну діяльність посприяє підготовці учнів до складання зовнішнього незалежного оцінювання знань та до навчання у Національному університеті кораблебудування ім. адмірала Макарова.

Надалі для досягнення поставленої мети з числа талановитих та обдарованих учнів, які виявили бажання включитись у спільний освітній процес, будуть сформовані спеціальні групи (класи). Учні, які увійдуть до них, паралельно зі шкільною програмою поглиблено опанують до 240 годин таких обов’язкових дисциплін як українська мова та література, математика. Крім того, за вибором школи та учнів може вивчатися одна або декілька дисциплін: фізика, історія України, англійська мова, географія, біологія, хімія.

Директор школи Андрій Малахов: «Ми задоволені такій співпраці. Надалі у нашу школу НУК буде направляти своїх висококваліфікованих викладачів для проведення оглядових лекцій та консультацій. Наші учні, які будуть включені до спеціальних груп (класів), отримають можливість користуватись бібліотекою університету, науковими та методичними розробками кафедр, матеріально-технічною базою НУК. Це і допомога учням при підготовці до олімпіад, конкурсів, у тому числі тих, що проводяться Малою академією наук тощо»


Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар

Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031