Home » Професійний розвиток » Методичний калейдоскоп » Майстер-клас від Рибалко Т.Т.

Майстер-клас від Рибалко Т.Т.

Вчитель біології Миколаївської ЗОШ № 57 імені Т.Г.Шевченка – Тетяна Рибалко продемонструвала молодим вчителям біології, які нині проходять курси підвищення кваліфікації у Миколаївському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти, яким має бути сучасний урок біології.

У Тетяни Теодозівни понад двадцять років педагогічного стажу, вона вчитель 1 категорії, ділиться професійним досвідом у фахових виданнях, має грамоти та заохочення за підготовку учнів-переможців олімпіад та конкурсів, постійно удосконалюється, працює над збагаченням навичок викладання предмету біології. Кожен урок у Тетяни Теодозівни проходить жваво, насичено, цікаво. Тому учні-шевченківці люблять предмет біологію, демонструють хороші знання.

Тема відкритого уроку у 7-му класі: «Різноманітність ссавців. Першозвірі. Сумчасті. Плацентарні». Хід уроку був побудований у різноплановому форматі.

У першій половині уроку учні отримали нові знання, ознайомилися з класифікацією та різноманітністю ссавців, особливостями їхньої будови та умов існування; з’ясували характерні ознаки першозвірів, сумчастих та плацентарних ссавців.

У другій – захищали власні міні-проекти, використовуючи Piktochart. Для інтерактивного тестування вчителем використано Kahoot. І навіть домашнє завдання – не скупі рядки з підручника, а – заохочення дітей до активного використання сучасних інформаційних технологій. Вчитель створила учням умови для розвитку їх інтелектуальної діяльності поза рамками книжки: домашнє завдання семикласники отримали в ClassRoom–Google-додатку.

Прес-центр


Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар

Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930