Home » Новини » Зустріч з письменницею

Зустріч з письменницею

Учнів 2-А класу  МЗОШ І-ІІІ ступенів №57 ім. Т.Г.Шевченка   запросили на   свято нової книги миколаївської письменниці та художниці Ірини Іванівни Грунської  « День рождения в Николаеве», яке проходило в приміщенні дитячої бібліотеки №6.

А розпочалося свято звичайно з казки. 

Письменниця Ірина Грунська за допомогою відео і комп’ютерної техніки  познайомила  маленьких читайликів з героями своїх  збірок «Казки Чайної Ложки: смачні казки для не зовсім маленьких», «Сказки летнего сада»,«Тимоня: городская сказка для не сов сем маленьких». Казки автора не припадають пилом на книжкових полицях, і хто їх прочитав, стає назавжди шанувальником таланту – дитячої письменниці Ірини Грунської! .

Кожного разу, як тільки в нашій бібліотеці з’являється нова книга миколаївської письменниці ми з радістю знайомимо вас з нею.

Нова книга письменниці «День рождения в Николаеве» :світла, зворушлива, весела, повчальна та захоплююча. Ірина Іванівна запросила  учнів до цікавої подорожі разом із головною героїнею  – маленькою Хмаркою.  Разом із Хмаринкою Таєчкою та її друзями, учні мали  можливість мандрувати вулицями рідного міста, знайомитися з історичними місцями, відвідувати музеї.  

На завершення — традиційні автограф та фотосесія,  позитивні емоції, приємні враження, нові знання та сподівання на нові, не менш захопливі зустрічі.


Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031