Home » Новини » День безпеки в Інтернеті

День безпеки в Інтернеті

Початкова школа

9 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». День безпечного Інтернету (SID/ДБІ) запровадили мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми й молоддю. 

День безпечного Інтернету відзначають щороку. Мільйони людей об’єднуються, щоб надихнутися для позитивних змін онлайн, підвищити освіченість з питань безпеки онлайн та взяти участь у заходах, що проходять у всьому світі.

День безпечного Інтернету має на меті долучити до співпраці дітей і батьків надихаючи їх відігравати свою роль у створенні найкращого Інтернету, приєднуватися до руху та використовувати найкращий потенціал Інтернету для об’єднання людей. 

Учні початкової школи (2 – 4 класи) теж долучились та прокачали власні знання базових понять медіаграмотності та безпеки в Інтернеті. Опрацювали тестові завдання, кросворди, зібрали пазли, розробили правила та обговорили їх в групі, розвязували ситуаційні задачі, вчилися як діяти у разі небезпеки!

Для батьків

Українська версія навчального посібника для батьків: «Клан Клік-Клац. Виховання дітей у цифрову еру».

https://edpro.ua/blog/informacijna-bezpeka

  • Міні-книга про права та правила безпеки дітей у цифровому середовищі та робочий зошит від Міжнародного союзу електрозв’язку
  • «У мережі з Санго» 


Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар

Листопад 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930