Home » Партнерство в дії » Євроінтеграція » В Міжнародний день англійської мови викладачі Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №57 імені Т.Г.Шевченка отримали міжнародні сертифікати за участь у Міжнародній науково-практичній конференції «EDUCATION AND SCIENCE OF TODAY: INTERSECTORAL ISSUES AND DEVELOPMENT OF SCIENCES», яка відбулася в Cambridge, GBR.

В Міжнародний день англійської мови викладачі Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №57 імені Т.Г.Шевченка отримали міжнародні сертифікати за участь у Міжнародній науково-практичній конференції «EDUCATION AND SCIENCE OF TODAY: INTERSECTORAL ISSUES AND DEVELOPMENT OF SCIENCES», яка відбулася в Cambridge, GBR.

23 квітня 2021 року викладачі МЗОШ №57 імені Т.Г.Шевченка Змунчилова Ірина та Малахов Андрій отримали міжнародні сертифікати за участь у Міжнародній науково-практичній конференції «EDUCATION AND SCIENCE OF TODAY: INTERSECTORAL ISSUES AND DEVELOPMENT OF SCIENCES», яка відбулася 19 березня 2021 року в Cambridge, GBR.На конференції представлено досвід Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №57 імені Т.Г.Шевченка. Організаторами заходу виступили: Cambridge Data Science LTD (GBR) та NGO European Scientific Platform (UKR). Конференцію сертифіковано Euro Science Certification Group за науковим стандартом SCC-2000. Захід схвалено ResearchBib та включено до каталогу міжнародних конференції на офіційному веб сайті Academic Research Index. В секції «Pedagogy and education» представлено роботу закладу «THE ROLE OF CONSULTATIVE-DELIBERATIVE BODIES IN THE PROCESS OF MAKING IMPORTANT DECISIONS OF THE EDUCATIONAL INSTITUTION». Серед учасників конференції були представники Азербайджану, Грузії, Казахстану, Польщі, Росії, Узбекистану, України, Франції. В роботі розглянуто сучасний стан функціонування консультативно-дорадчих органів у процесі прийняття важливих рішень закладу освіти, переваги на недоліки діяльності КДО в закладах освіти, пропонуються деякі механізми удосконалення участі громадськості в процесі прийняття рішень.Тези наукового дослідження, проведеного на базі школи, опубліковано у збірнику наукових праць ΛΌГOΣ. Збірнику присвоєно два (британський та український) міжнародні ідентифікатори книги ISBN, авторський знак, УДК та унікальний код DOI.Міжнародний день англійської мови або День англійської мови в ООН (англ. UN English Language Day) — свято, що відзначається щорічно 23 квітня. Свято «Міжнародний день англійської мови» було засновано ООН у 2010 році для святкування багатомовності та культурного різноманіття, а також для сприяння рівноправному використанню всіх шести офіційних мов ООН. Дата 23 квітня була вибрана як день, коли традиційно відзначається день народження та день смерті Вільяма Шекспіра.


Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар

Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930