Головна » Новини » Олімпійський тиждень у розпалі!

Олімпійський тиждень у розпалі!

З 16 по 30 вересня у МГ№ 57 ім. Т.Г. Шевченка розпочато Олімпійський тиждень. Мета Олімпійського тижня – навчити здобувачів освіти цінувати власне здоров’я, виховувати  потребу в постійній руховій активності, у зміцненні здоров’я, залучити до активних занять фізичною культурою та спортом. Учні 7-х класів вже взяли участь у веселих естафетах, а гандболістки з команди “Реал” зарядили всіх позитивною енергією.

Хай панує спортивний дух. Піклуймося про здоров’я! #олімпійськийтиждень #МГ57 #спорт #здоров’я #Миколаїв #olimpicmyko2024


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар

Червень 2026
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930