Головна » Новини » Спортивні новини » У новий навчальний рік з новими перемогами!

У новий навчальний рік з новими перемогами!

12-15 вересня 2024 року на Чемпіонаті України з кікбоксингу WAKO серед ДЮСШ та спортивних клубів, що відбувся в Тернополі, учні 5-А класу Косовський Кирило і Кузнєцов Ігор здобули 7 медалей у різних розділах: Ігор – 3 срібні нагороди (музичні форми зі зброєю і без, командні музичні форми);Кирило – 2 срібні (креатив без зброї, командні музичні форми) та 2 бронзові (музичні форми зі зброєю і без).Вітаємо, хлопці! Так тримати!


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар

Червень 2026
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930