Пам’ятка організації освітнього процесу в ЗОШ № 57 для учнів в період карантину в зв’язку із поширенням коронавірусної хвороби відповідно до «зеленого», «жовтого» або «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки:
- Учні без засобів індивідуального захисту та з підвищеною температурою (37,2 0 С) не допускаються у приміщення школи.
- Кожен учень повинен мати при собі 2 – 3 маски для зміни під час навчального процесу.
- У приміщенні школи, в класних кабінетах передбачені місця для миття рук, засобів дезінфекції та контейнери для використаних засобів індивідуального захисту та іншого сміття.
- Проводиться щоденний моніторинг відвідування учнями занять з метою раннього виявлення збільшення захворюваності.
- У разі виявлення у дитини симптомів гострого респіраторного захворювання та/або підвищення температури учень направляється в окреме приміщення для тимчасового перебування (каб. № 110 «Ізолятор»), інформація передається медичній сестрі школи.
- Для обмеження пересування учнів по школі під час перерв та по закінченню занять класи керуються вказівками біля навчальних кабінетів та виходів, вчитель – предметник виводить клас з останнього уроку з приміщення школи особисто.
- Всі учні пересуваються по школі під час перерв, відвідуванні туалетів тільки в масці. Під час навчального процесу наявність маски за бажанням.
- Обмежена кількість осіб, які можуть перебувати в буфеті, відвідування буфету під час перерв в масці.
- З метою організації питного режиму кожен учасник освітнього процесу має використовувати індивідуальний посуд (пляшка з напоєм), в класних кімнатах оснащених кулерами повинен бути тільки одноразовий посуд.
- В класних кімнатах буде проводитися дезінфекція робочих поверхонь кожні 2 години, на кожній перерві провітрювання 10 хв.
У разі встановлення «червоного» рівня епідемічної небезпеки освітній процес здійснюватиметься з використанням технологій дистанційного навчання.
Пам’ятка організації освітнього процесу в ЗОШ № 57 для батьків в період карантину в зв’язку із поширенням коронавірусної хвороби відповідно до «зеленого», «жовтого» або «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки:
- Заборонити допуск до закладу освіту батьків або супроводжуючих осіб, крім осіб, які супроводжують осіб з інвалідністю.
- Батьки контролюють наявність у дитини засобів індивідуального захисту ( 2-3 маски) для зміни під час навчального процесу.
- Батьки приводять учнів початкової школи та забирають після закінчення уроків згідно розробленого графіку, який їм повідомляє класний керівник.
- З метою організації питного режиму кожен учасник освітнього процесу має використовувати індивідуальний посуд (пляшка з напоєм), контроль за наявність пляшки покладається на батьків.
- Батьки кожного ранку проводять температурний скринінг власним дітям.
- У разі виявлення підвищеної температури у дитини, батьки повідомляють про це класного керівника та звертаються до сімейного лікаря.
Інструкція щодо дій, якщо виявили дитину з ознаками захворювання на COVID-19
- Учитель/вихователь:
- інформує чергового адміністратора та(або) медпрацівника;
- проводить інструктаж з дітьми, які контактували з дитиною з ознаками хвороби.
2. Медпрацівник або черговий адміністратор:
2.1. забирає дитину до спеціально облаштованої кімнати (у закладі дошкільної освіти – ізолятора);
2.2. у разі потреби викликає швидку медичну допомогу;
2.3. інформує заступника з господарської частини про приміщення, яке необхідно дезінфікувати.
3. Черговий адміністратор:
3.1. обмежує пересування дітей групи/класу (припиняється рух дітей по садку/школі);
3.2. інформує батьків дитини з ознаками захворювання та управління освіти про виявлення дитини із симптомами хвороби.
4. Технічний працівник дезінфікує приміщення.
5. Діти з групи/класу, де виявили дитину із симптомами, продовжують навчання у звичайному режимі (з обмеженням пересування по закладу) до отримання результатів лабораторних досліджень.
6. Якщо тест підтверджує COVID-19, дітиз групи/класу, де виявили дитину із симптомами, переходять на самоізоляцію та навчання з використанням дистанційних технологій на два тижні.
7. Управління освіти інформує Державну установу «Миколаївський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України».