Home » Освітнє середовище » Безпека життєдяльності » Тимчасові правила для учнів та батьків щодо створення умов для організації освітнього процесу в умовах карантину

Тимчасові правила для учнів та батьків щодо створення умов для організації освітнього процесу в умовах карантину

Пам’ятка  організації освітнього процесу в ЗОШ № 57 для учнів в період карантину в зв’язку із поширенням коронавірусної хвороби відповідно до «зеленого», «жовтого» або «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки:

 1. Учні без засобів індивідуального захисту та з підвищеною температурою (37,2 0 С) не допускаються у приміщення школи.
 2. Кожен учень повинен мати при собі 2 – 3 маски для зміни під час навчального процесу.
 3. У приміщенні школи, в класних кабінетах передбачені місця для миття рук, засобів дезінфекції та контейнери для використаних засобів індивідуального захисту та іншого сміття.
 4. Проводиться щоденний моніторинг відвідування учнями занять з метою раннього виявлення збільшення захворюваності.
 5. У разі виявлення у дитини симптомів гострого респіраторного захворювання та/або підвищення температури учень направляється в окреме приміщення для тимчасового перебування (каб. № 110 «Ізолятор»), інформація передається медичній сестрі школи.
 6. Для обмеження пересування учнів по школі під час перерв та по закінченню занять класи керуються вказівками біля навчальних кабінетів та виходів, вчитель – предметник  виводить клас з останнього уроку з приміщення школи особисто.
 7. Всі учні пересуваються по школі під час перерв, відвідуванні туалетів тільки в масці. Під час навчального процесу наявність маски за бажанням.
 8. Обмежена кількість осіб, які можуть перебувати в буфеті, відвідування буфету під час перерв  в масці.
 9. З метою організації питного режиму кожен учасник освітнього процесу має використовувати індивідуальний посуд (пляшка з напоєм), в класних кімнатах оснащених кулерами повинен бути тільки одноразовий посуд.
 10. В класних кімнатах буде проводитися дезінфекція робочих поверхонь кожні 2 години, на кожній перерві провітрювання 10 хв.

У разі встановлення «червоного» рівня епідемічної небезпеки освітній процес здійснюватиметься з використанням технологій дистанційного навчання.

Пам’ятка  організації освітнього процесу в ЗОШ № 57 для батьків в період карантину в зв’язку із поширенням коронавірусної хвороби відповідно до «зеленого», «жовтого» або «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки:

 1. Заборонити допуск до закладу освіту батьків або супроводжуючих осіб, крім осіб, які супроводжують осіб з інвалідністю.
 2. Батьки контролюють наявність у дитини засобів індивідуального захисту ( 2-3 маски) для зміни під час навчального процесу.
 3. Батьки приводять учнів початкової школи та забирають після закінчення уроків згідно розробленого графіку, який їм повідомляє класний керівник.
 4. З метою організації питного режиму кожен учасник освітнього процесу має використовувати індивідуальний посуд (пляшка з напоєм), контроль за наявність пляшки покладається на батьків.
 5. Батьки кожного ранку проводять  температурний скринінг власним дітям.
 6. У разі виявлення підвищеної температури у дитини, батьки повідомляють про це класного керівника та звертаються до сімейного лікаря.

Інструкція щодо дій, якщо виявили дитину з ознаками захворювання на COVID-19

 1. Учитель/вихователь:
 2. інформує чергового адміністратора та(або) медпрацівника;
 3. проводить інструктаж з дітьми, які контактували з дитиною з ознаками хвороби.

2. Медпрацівник або черговий адміністратор:

2.1.  забирає дитину до спеціально облаштованої кімнати (у закладі дошкільної освіти – ізолятора);

2.2. у разі потреби викликає швидку медичну допомогу;

2.3. інформує заступника з господарської частини про приміщення, яке необхідно дезінфікувати.

3. Черговий адміністратор:

3.1. обмежує пересування дітей групи/класу  (припиняється рух дітей по садку/школі);

3.2. інформує батьків дитини з ознаками захворювання та управління освіти про виявлення дитини із симптомами хвороби.

4. Технічний працівник дезінфікує приміщення.

5. Діти з групи/класу, де виявили дитину із симптомами, продовжують навчання у звичайному режимі (з обмеженням пересування по закладу) до отримання результатів лабораторних досліджень.

6. Якщо тест підтверджує COVID-19,  дітиз групи/класу, де виявили дитину із симптомами, переходять на самоізоляцію та навчання з використанням дистанційних технологій на два тижні.

7. Управління освіти інформує Державну установу «Миколаївський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України».


Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар

Листопад 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930