Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 30.11.2020 № 1480 «Про затвердження Методичних рекомендацій з питань формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладах загальної середньої освіти», Положення про управління Державної служби якості освіти у Миколаївській області, затвердженого наказом Державної служби якості освіти України від 09.07.2019 № 01-11/31 (у редакції наказу від 01.03.2021 № 01-11/21), враховуючи вимоги статті 41 Закону України «Про освіту», здійснено самооцінювання закладу.
Результати самооцінювання МГ № 57 імені Т.Г.Шевченка (червень 2024)


Потреби в удосконаленні освітнього середовища:
- потребують дооснащення предметні кабінети;
- дооснащення укриття;
- потребують ремонту їдальна (вікна, підлога);
- потребує капітального ремонту дах будівлі;
- облаштування місць відпочинку учасників освітнього процесу;
- підвищити контроль за інформуванням учнів та дотриманням правил охорони праці, безпеки життєдіяльності, правил поведінки, пожежної безпеки в закладі та під час надзвичайних ситуацій;
- провести семінар-практикум для педагогічних працівників “Організація рчного та дистанційного навчання під час військового стану”
Потреби у вдосконаленні системи оцінювання здобувачів освіти:
- Існує потреба у вдосконаленні процесу впровадження окремих аспектів формувального оцінювання як серед учителів початкової, так і базової школи.
- Потребує вдосконалення процедура застосування внутрішнього моніторингу та використання його результатів для забезпечення якості освіти.
- Започаткувати роботу постійно діючого семінару з формувального оцінювання та компетентнісного підходу в освітньому процесі та нових підходів щодо оцінювання учнів 5-7 кл НУШ.
- Вчителям запропонувати взяти участь у семінарах, конференціях, вебінарах, онлайн-курсах, де розглядаються проблеми впровадження формувального оцінювання у педагогічній діяльності.
- Провести пролонгований семінар-практикум для вчителів «Інноваційні підходи щодо впровадження нового державного стандарту базової середньої освіти»
Потреби у вдосконаленні системи педагогічної діяльності педагогічних працівників
- Активізувати роботу вчителів щодо формування та реалізації індивідуальних освітніх траєкторій учнів;
- Активізувати діяльність вчителів щодо публікацій матеріалів з професійної тематики та методичних розробок;
- Активізувати роботу вчителів щодо залучення учнів до науково-дослідницької роботи.
Потреби у вдосконаленні системи управлінських процесів
- Продовжити роботу щодо впровадження електронного документообігу закладу.