Home » Освітнє середовище » Безпека життєдяльності » Інформовані- значить озброєні!

Інформовані- значить озброєні!

Початківці теж долучились!

В Миколаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів №57 імені Т.Г.Шевченка проходять тематичні інтерактивні уроки «Емоційна підтримка дітей під час пандемії COVID-19».

Нещодавно заклад отримав навчально-інформаційні набори від UNICEF Ukraine, до яких увійшли настільні ігри, наклейки (креативні меми з інформацією про COVID-19).

Під час пандемії COVID-19 велика частка відповідальності за створення безпечних умов в школі лягає на плечі вчителів. Їм доводиться не тільки доносити знання з навчальних предметів, а й формувати в дітлахів надзвичайно корисні життєві навички. Сьогодні надзвичайно важливо прищепити дітям правила особистої і респіраторної гігієни.

Допомогти у цій нелегкій справі покликані навчально-інформаційні набори. До їх створення долучилися психологи, науковці, лікарі, художники, фахівці з інформаційних комунікацій. Ігри, наклейки, настільні ігри розроблено з урахуванням вікових особливостей школярів, їхніх інтересів, а також міжнародного досвіду реагування на спалахи інфекційних хвороб.

Ми побували на таких заняттях у 1-4-х класах. Діти із задоволенням вивчали правила гігієни з використанням настільних ігор, загадок, розмальовок, наклейок «Динозаврики», квест-листівок «Знайди приховані бактерії».

І вже не таким страшним і небезпечним здається ворог, коли ти знаєш його в обличчя.


Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар

Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930