Home » Новини » У ріднім слові – цілий світ

У ріднім слові – цілий світ

«І кажуть мудрі:

«Мова – це людина».

У мови є і серце, і вуста,

І є ім’я красиве – Україна.»

Микола Сом

Напередодні Міжнародного дня рідної мови в шкільній бібліотеці було проведено різноманітні заходи для учнів початкової та середньої школи.

Вшановуючи рідне слово, книгу, учні 4–Б класу завітали до шкільної бібліотеки на одну із зупинок квесту «Словограй» – «Запитай у словника», щоб зарядитись гарним настроєм, проявити свою кмітливість, логіку в конкурсах «Фразеологічна показуха», «Я почну, а ти закінчуй».

Віртуальна мандрівка «Що? Як? Чому і Де? – кожен відповідь знайде» для учнів 5-Б класу в шкільній бібліотеці допомогла учням дізнатися багато цікавого про мовні скарбниці рідної мови, відчути себе поетами, перекладачами, навчитися користуватися словниками, довідниками, здобувати інформацію самостійно. З великим задоволенням діти змагалися за звання найкращих знавців української мови в конкурсах «Спритний перекладач”, „Відгадайте слово”, «Запитай у словника».

Учні 7–х класів МЗОШ№57 ім.Т.Г.Шевченка були запрошені до відділу інформаційно-комунікативних послуг дитячої бібліотеки №6 на мовознавчий брейн-ринг «Живої мови чарування».Змагання проходило у формі гри між командами «Україна» та «Мовознавці». Виконуючи різноманітні мовознавчі завдання, наші учасники були надзвичайно активними і з великим задоволенням відповідали на питання турів «Мовні загадки»,„Продовж прислів’я”, «Вірю — не вірю». Весело пройшов тур «Відгадай мелодію» .

БЕРЕЖІМО, ШАНУЙМО, ПЛЕКАЙМО, ВИВЧАЙМО РІДНУ МОВУ – НЕВМИРУЩИЙ ГОЛОС УКРАЇНИ!


Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар

Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031