Home » Освітнє середовище » Інклюзія » ТИЖДЕНЬ ІНКЛЮЗИВНОЇ ОСВІТИ

ТИЖДЕНЬ ІНКЛЮЗИВНОЇ ОСВІТИ

З 26 по 30 листопада в нашій щколі проходив тиждень інклюзивної освіти. Метою тижня було показати спільну роботу вчителя, асистента вчителя, психолога щодо створення умов для повноцінного навчання та розвитку дітей з особливими потребами з урахуванням їх індивідуальних здібностей, інтересів та показати, яким має бути правильне сприйняття таких діток у справжній шкільній родині.

Практичний психолог та соціальний педагог школи спільно підготували та провели низку заходів, спрямованих на привернення уваги учасників навчально-виховного процесу до проблем людей з особливими потребами, захисту їх гідності, прав і благополуччя.
На тренінговому занятті «Всі ми такі різні» школярі розкрили питання толерантності, чуйності та поваги до кожної особистості.
Соціальним педагогом було проведено заняття з елементами тренінгу «Толерантність, як сильна активна позиція». На практиці було відпрацьовано алгоритм толерантного спілкування, який би допоміг вийти з конфліктної ситуації, зберігши власну гідність і не принизивши іншого.
Яскравого різнобарв’я здобув Тиждень інклюзивної освіти за рахунок проведення у ці дні і Кольорового тижня . Кожен день мав свій колір і учні та вчителі мали дотримуватися даного кольору в одязі. Психолог та соціальний педагог проводили свої спостереження та дали висновки наприкінці тижня щодо впливу того чи іншого кольору на фізичний стан та настрій учнів.
Пам’ятаймо:кожен з нас може допомогти людям з особливими потребами бути щасливими. Треба тільки побачити в людях з обмеженими можливостями людей, адже вони такі ж, як і ми, тільки трішечки особливі.


Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031