Освітній коучинг

Освітній коучинг “Новітні педагогічні стратегії і тактики формування і розвитку особистості школяра. Реалізація наскрізних ліній під час аналізу художнього твору”

11 грудня на базі Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. №57 імені Т.Г.Шевченка Галушко Іриною Миколаївною було проведено освітній коучинг “Новітні педагогічні стратегії і тактики формування і розвитку особистості школяра. Реалізація наскрізних ліній під час аналізу художнього твору”. Ініціатором проведення заходу стала Гайченко Ольга Василівна – методист російської мови, зарубіжної літератури, інтегрованого курсу «Література» науково-методичного центру міста Миколаєва.
Під час освітнього коучингу вчителі зарубіжної літератури обговорили нову соціально-педагогічну модель випускника ЗЗСО, дійшли висновку, що це громадянин України, підготовлений до життя в сучасному суспільстві, здатний навчатися впродовж життя, оперувати й управляти інформацією, приймати виважені рішення, ефективно взаємодіяти з людьми, усвідомлювати свою роль у державі і світі, адекватно реагувати на проблеми й виклики часу і нести відповідальність за власні вчинки, досягати творчої самореалізації.
Ірина Миколаївна нагадала, що завдання вчителя зарубіжної літератури полягає в тому, щоб максимально активізувати внутрішні ресурси своїх вихованців, щоб вони самі могли успішно впоратися з різноманітними навчальними проблемами, навчити їх на оптимальному рівні проявляти свій інтелектуально-вольовий і моральний потенціал. 
З метою досягнення поставленого завдання було проведено майстер-клас з використання веб-сервісу «Рiktochart», який допомагає у реалізації наскрізних ліній під час аналізу художнього твору. Учасники освітнього коучингу із задоволенням долучилися до виконання практичної роботи. Результатом стали створені власноруч інфографіки. А що може бути краще, аніж готовий освітній продукт, який несе користь нашим учням?!


Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар

Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031