МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ

Ми – учні МЗОШ № 57 імені Т.Г.Шевченка! Ми – українці!… 
Живемо у вільній і незалежній державі – Україні!… Розмовляємо рідною державною українською мовою! А мова у нас красива і багата, мелодійна і щира, як і наша душа.

Ці слова стали поетичним гаслом до Міжнародного дня рідної мови. Наша шкільна родина закликає всіх ЛЮБИТИ, ПОВАЖАТИ, ОБЕРІГАТИ РІДНУ МОВУ не лише у святковий день, а кожної хвилини, кожної секунди!  Цей тиждень ми розпочали святковою відеолінійкою. Активними учасниками святкування Міжнародного дня рідної мови стали учні початкової школи. Особливо постаралися першокласники. Учні 1-В інсценізували українські народні казки, розгадували кросворди і ребуси про мову. У рекреації було обладнано виставку портретів українських поетів та письменників з відповідними рядками про мову, діяла виставка творів для дітей молодшого шкільного віку. Учні 2-А позмагалися в конкурсі скоромовок, тепер весела Скороніжка прикрашає їх клас. Конкурси читців проведено в 1-Б, Г; 2-В; 4-Б класах. За результатами конкурсу визначено та нагороджено переможців. Заходи у формі квесту, мовно-літературної гри, вікторин проведено в 1-А, Д; 2-А,Б; 3-А, Б, В, Г; 4-А, В класах. Сьогодні ж, 21 лютого, естафету перейняли  старшокласники, які запросили всіх охочих взяти участь у мокапі «Бринить-співає наша мова». Середня ланка активно долучилася до мовного турніру «Любіть красу своєї мови». Учасників поділили на команди, кожна з яких повинна була представити себе, пояснити свій девіз та емблему. Від «запального знайомства» діти перейшли до мовного асорті, спробували свої сили у творенні поетичного слова, побували в ролі перекладачів. Фінальним акордом став театр на запрошення з виставою «День ангела» для учнів 8-11-х класів. Майстерна гра акторів, неймовірний сюжет, чудові декорації змусили затамувати подих.

Вітаємо всіх з Міжнародним днем рідної мови. Нехай материнське слово буде для всіх нас оберегом. Щастя, добра, нових здобутків в ім’я України!


Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар

Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930