Home » Новини » Літературна вітальня

Літературна вітальня

В гості до 11-А класу завітав відомий миколаївський поет Аркадій Суров.
Класс відразу з радістю прийняв поета.
На цій літературній зустрічі учням вдалося дізнатися багато не лише про мистецькі погляди поета та його творчість, а й про цікаві моменти з дитинства та юності. З непідробною цікавістю ми слухали кумедні історії зі студентського життя, вже уявляючи себе у бажаному ВИШІ. Діти ставили різноманітні питання, а Аркадій Геннадійович кожну свою відповідь підтверджував одним зі свої віршів.
Багатьох учнів вразив глибокий зміст поезій, їх емоційність та щирість, а майстерність автора у декламуванні віршів ще більше розпалювала інтерес, тож після кожного з них лунали гучні оплески. Один з учнів, Іван, який навіть попросив поета прочитати один зі своїх найулюбленіших віршів митця, розповів про свої враження від зустрічі : “Відразу після знайомства з цією людиною стає зрозуміло, який він патріот своєї області, свого “піратського містечка”. Наскрізним мотивом творчості автора є любов до рідного міста, а також, як зазначив сам поет, мотив смерті та самотності. Його поезії насичені метафорами та глибоким емоційним посилом. Наприклад, у циклі віршів “Абісінія” він торкається проблем тієї області, про яку пише, але описує її не загниваючою і пропащою, а, як в минулому, відомою і колоритною. Дуже багато віршів з репертурару митця присвячені його захопленням і власне його життю, наприклад, риболовлі і, як він казав на нашій зустрічі, контролю над магією. Мені дуже сподобалась ця людина і я вважаю, що поетам-новачкам варто брати з нього приклад, як з людини, що, починаючи з низів, змогла досягти значного успіху.
Зустріч з поетом пролетіла як мить. Ми щиро вдячні Аркадію за проведену зустріч і, звичайно ж, сподіваємось, що він ще неодноразово стане гостем нашої школи.
Дуже приємно, що до нашої 57 приходять такі талановиті люди, що дають дітям стимул розвиватися і знаходити у собі таланти. Адже головне у житті знайти себе, а приклад інших дає мотивацію до самопізнання та самовдосконалення.

Лєбах Анжела

На данном изображении может находиться: 3 человека, люди стоят

На данном изображении может находиться: 1 человек, в помещении


Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар

Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930