Home » Освітній процес » Дистанційне навчання » Відкриття класів з дистанційною формою навчання

Відкриття класів з дистанційною формою навчання

З 1 вересня 2021 року в Миколаєві запроваджується пілотний проєкт щодо відкриття класів з дистанційною формою навчання на базі 3 закладів освіти: ЗОШ №57 (5-9 класи), класичний та морський ліцеї (10-11 класи). Цей проєкт підтриманий більшістю членів Муніципальної ради з питань освіти при Миколаївському міському голові на засіданні 10 березня 2021 року.

Яким нормативним документом регламентується відкриття класів з дистанційною формою навчання? Наказом МОН від 08.09.2020 №1115 «Деякі питання організації дистанційного навчання».

Для яких учнів організовується дистанційне навчання? Першочергове право на дистанційне навчання матимуть учні, які за станом здоров’я не можуть відвідувати навчальні заняття в закладі; мають хронічні захворювання; перебувають на сімейній (домашній) формі навчання; проживають (перебувають) за кордоном (для громадян України); обдаровані діти, які потребують навчання за індивідуальним графіком.

Обов’язковою умовою є відсутність медичних протипоказань до занять із комп’ютерною технікою.

Дистанційне навчання – це можливість отримати якісну освіту віддалено. Ми переконані, що кожна дитина гідна найкращої освіти. Для навчання в МЗОШ №57 імені Т.Г.Шевченка немає кордонів, ми приймаємо дітей до 5-9 класів з будь-якого навчального закладу міста Миколаєва. Навчання в дистанційних класах – безкоштовне.

Як перейти до нашої школи?

Щоб навчатися в ЗОШ№57імені Т.Г.Шевченка  головне – це бажання дитини і батьків. Для вступу до нас не потрібно будь-яких спеціальних підстав і документів, тільки особова справа з попередньої школи. Ми зробили невелику покрокову інструкцію-пам’ятку для батьків і дітей:

  1. Зв’яжіться з нами!
  2. Заберіть документи зі старої школи.
  3. Подайте документи до ЗОШ№57імені Т.Г.Шевченка.

Крок перший: зв’яжіться з нами

Згідно із законом, щоб забрати документи зі школи, вам необхідно надати довідку зі школи, в яку ви збираєтеся переходити.

ЗОШ №57 імені Т.Г.Шевченка на першу вимогу надає цей документ, з нами можна зв’язатися будь-яким зручним способом:

за телефоном: (0512)-41-33-44

електронною поштою: school57nik@ukr.net

особисто: м. Миколаїв, вул. Лазурна, 46

Крок другий: заберіть документи з попередньої  школи

Ми надамо Вам довідку, на підставі якої Ви зможете забрати в своїй попередній школі особову справу учня. Оригінал цієї довідки (з мокрою печаткою) ми можемо видати при особистій зустрічі.

Щоб отримати особову справу учня, необхідно у школі, де навчалися, написати заяву про переведення учня і надати довідку, отриману у нас. Зазвичай школа готова надати справу цього ж дня, але іноді їм може знадобитися 1-2 дні для заповнення всіх документів.

Крок третій: подайте документи

Необхідні документи:

  • заява батьків або осіб, які їх замінюють(У заяві підтверджується наявність в учня умов для дистанційного навчання в синхронному та асинхронному режимах, зокрема доступу до мережі Інтернет, персонального комп’ютера (з можливістю використання засобів аудіо-, відеоконференцзв’язку);
  • копія свідоцтва про народження дитини;
  • паспорт та ідентифікаційний код (для тих кому виповнилося 14 років);
  • особова справа здобувача освіти з попереднього місця навчання;
  • медична довідка за формою № 086-1/о. 

Прийом документів та зарахування до класів з дистанційною формою навчання здійснюватиметься після завершення 2020-2021 н.р. та до 01 липня 2021 року. Кількість місць в класах з дистанційною формою навчання обмежена, тому просимо бажаючих отримати освіту за дистанційною формою навчання заповнити попередню форму-реєстрацію до дистанційних класів. Посилання на форму https://forms.gle/T4KFCtiSo6nQaGKE8


Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар

Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031